Urniki

Urnik za leto 2019/2020 – vijolična, rumena in bela dvorana

    VPIS in INFORMACIJE: 041/ 775 714 ali 040/ 798 564 in
    petek, 30. avgust in ponedeljek, 2. september ob 16:00 – 17:00
    , Plesni Epicenter

VPIS je mogoč celo leto preko SPLETNE PRIJAVE 

vijolična dvorana

 PonTorSreČetPet
14:00  14:00 - 15:00
INDIVIDUALNO DELO
.
  
    
14:30    
    
15:00 15:00 - 16:00
INDIVIDUALNO DELO
.
15:00 - 16:00
INDIVIDUALNO DELO
.
  
   
15:30 15:30 - 16:30
BALETNA PRIPRAVNICA
letnik 2013
Manca
 
  
16:00    
16:15 - 17:30
BALET 4. RAZRED
letnik 2006 - 2008
Katja
 16:15 - 17:30
BALET 4. RAZRED
letnik 2006-2007
Katja
 
16:3016:40 - 17:35
PIKICE
letnik 2017
Neva
16:30 - 17:30
BALET 1. in 2. razred
letnik 2012
Manca
 
 
17:00 
 17:15 - 18:30
BALET 5 - ODRASLI ljubiteljsko
za plesalce
Tina
17:3017:30 - 19:00
BALET 2 - odrasli ljubiteljsko
nadaljevalna
Katja
17:35 - 18:50
NOTICE A - plesne delavnice
let. 2014
Neva
17:30 - 19:00
BALET 3 - odrasli ljubiteljsko
nadaljevalna
Katja
17:30 - 18:45
BALET 3. razred
letnik 2010-11
Manca
18:00
18:3018:30 - 19:45
BALET 1 - odrasli ljubiteljsko
zacetna
Tina
  
19:0019:00 - 20:30
BALET 5 - ODRASLI ljubiteljsko
za plesalce
Tina
19:00 - 20:30
BALET 4 - odrasli ljubiteljsko
za plesalce
Tina
19:00 - 20:30
BALET 1 - odrasli ljubiteljsko
zacetna
Tina
19:00 - 20:30
BALET 4 - odrasli ljubiteljsko
Tina
19:30
19:45 - 21:00
BALET 4 - odrasli ljubiteljsko
za izkušene
Tina
20:00
20:3020:30 - 22:10
BALET 4 - odrasli ljubiteljsko
za izkušene
Tina
20:30 - 22:00
REZERVNI TERMIN
.
20:30 - 22:00
BALET 5 - ODRASLI ljubiteljsko
za plesalce
Tina
20:30 - 22:00
BALET 5 - ODRASLI ljubiteljsko
za plesalce
Tina
21:0021:00 - 22:00
PROST TERMIN
.
21:30
  SOBOTA IN NEDELJASREČANJA S STARŠIIZOBRAŽEVALNI SEMINARJI, IZKUSTVENE DELAVNICE, FESTIVALI, ANIMACIJA IN PRAZNOVANJE ROJSTNIH DNI S PLESOM IN GIBALNIMI IGRAMI

rumena dvorana

 PonTorSreČetPet
16:00    16:00 - 17:00
REZERVNI TERMIN
.
    
16:3016:30 - 17:30
AFRIŠKE URICE z Leo
otroci (2 - 4 let) + starši / odprta skupina
Lea
16:30 - 17:25
PAVZICE - plesno-gibalne delavnice
letnik 2016
Nina Z.
16:35 - 17:35
ČRTICE plesno-gibalne delavnice
letnik 2015-16
Sabina
 
 
17:00 17:00 - 18:45
HARMONY OF DANCE - gibalni dialog
po dogovoru
Neva
  
17:3017:30 - 18:50
FLAVTICE - plesne delavnice - intenzivno
Lea
17:30 - 18:50
JAZZY FRULICE izpopolnjevalna
letnik 2009-12
Maja
17:35 - 18:50
PLESNE ISKRICE 1 + 2
sodobni ples za otroke
Sabina
17:35 - 18:35
ČRTICE 2 plesno-gibalne delavnice
letnik 2015
Tina
18:00
18:30 
 19:15 - 20:25
VADBA Z OSEBNIM TRENERJEM
Manca
   
19:30    
    
20:00    
SOBOTA IN NEDELJASREČANJA S STARŠIIZOBRAŽEVALNI SEMINARJI, IZKUSTVENE DELAVNICE, FESTIVALI, ANIMACIJA IN PRAZNOVANJE ROJSTNIH DNI S PLESOM IN GIBALNIMI IGRAMI

bela dvorana  

 PonTorSreČetPet
9:00   09:00 - 10:00
VRELEC MLADOSTI
za srebrna in zlata leta
Neva
 
09:15 - 10:00
BABY MOVES
8 - 12 mesecev / skupina GIBANJE pricetek: 4. okt
Maja
 09:15 - 10:00
BABY MOVES
8 - 12 mesecev / skupina GIBANJE
Maja
09:15 - 10:00
BABY MOVES
1 - 3 mesecev skupina / MOC pricetek: 8. okt.
Maja
9:30 
 
10:0010:10 - 11:10
SUPER MAMI
vadba za nosecnice + mamice (in dojencke)
Maja
 10:10 - 11:10
SUPER MAMI
vadba za nosecnice + mamice (in dojencke)
Maja
  
 10:15 - 11:00
BABY MOVES
4 - 7 MESECEV / skupina RAVNOTEZJE
Neva
 
10:30  
  
11:15 - 12:00
BABY MOVES
4 - 7 MESECEV / skupina RAVNOTEZJE pricetek: 4. okt.
Neva
    
11:30    
    
13:00    13:00 - 14:00
PLESNO-GIBALNA TERAPIJA IND. DELO
Neva
    
13:30    
    
14:0014:00 - 15:00
PLESNO-GIBALNA TERAPIJA IND. DELO
Neva
14:00 - 15:00
PLESNO-GIBALNA TERAPIJA IND. DELO
Neva
14:00 - 15:00
PLESNO-GIBALNA TERAPIJA IND. DELO
Neva
  
 14:15 - 15:15
PLESNO-GIBALNA TERAPIJA IND. DELO
Neva
14:30 
 
15:00    
15:30 15:30 - 16:30
BALETNA PRIPRAVNICA
letnik 2013 2x tedensko
Manca
15:30 - 16:20
GIBALNI DIALOG
malcki + starši 1 - 2 leti
Neva
  
   
16:00   
    
16:3016:30 - 17:30
PLESNE ISKRICE 1
kreativni ples za otroke
Sabina
16:30 - 17:30
BALET 1. in 2. razred
letnik 2012 2x tedensko
Manca
16:30 - 17:30
PLESNO-GIBALNA TERAPIJA SKUPINA
mala skupina - PLESNO SRCE - mladostnice/ki
Neva
16:30 - 17:30
PLESNO-GIBALNA TERAPIJA IND. DELO
.
16:30 - 17:30
PLESNO-GIBALNA TERAPIJA SKUPINA
mala skupina REZERVNI TERMIN
.
17:00
17:3017:30 - 18:45
PLESNE ISKRICE 2
sodobni ples za otroke / nadaljevalna
Sabina
17:30 - 18:45
BALET 3. razred
letnik 2011-10 2x tedensko
Manca
 17:30 - 18:30
PLESNO-GIBALNA TERAPIJA SKUPINA
mala skupina OPP
Neva
 
17:45 - 18:45
PLESNO-GIBALNA TERAPIJA IND. DELO
Neva
17:45 - 19:15
BALET 3 - odrasli ljubiteljsko
nadaljevalna
Katja
18:00
18:30 
18:45 - 19:45
REZERVIRANO
ZAPRTA SKUPINA
.
 18:50 - 19:55
PLESNO-GIBALNA TERAPIJA IND. DELO
Neva
18:45 - 19:45
REZERVIRANO
ZAPRTA SKUPINA
.
19:0019:00 - 20:30
UTELEŠENA ANATOMIJA IN JOGA
Snježana
19:15 - 20:45
BALET 2 - odrasli ljubiteljsko
nadaljevalna
Katja
19:30
   
20:0020:00 - 21:15
PLESNO-GIBALNA TERAPIJA IND. DELO
Neva
20:00 - 21:35
SODOBNI PLES 3
dijaki, študentje, odrasli
open

Urša
20:00 - 21:00
PLESNO-GIBALNA TERAPIJA IND. DELO
.
20:3020:35 - 22:00
REZERVIRANO
Zena
.
 
21:00 21:00 - 22:30
PROST TERMIN
.
  
21:30   
    
22:00    
    
SOBOTA IN NEDELJASREČANJA S STARŠIIZOBRAŽEVALNI SEMINARJI, IZKUSTVENE DELAVNICE, FESTIVALI, ANIMACIJA IN PRAZNOVANJE ROJSTNIH DNI S PLESOM IN GIBALNIMI IGRAMI